21.10.2023
Krásny vidiecky dom s rozsiahlym pozemkom

SHARK REAL ponúka na predaj rodinný dom s rozsiahlym pozemkom o výmere 1700 m2 v obci Tesárske Mlyňany.

Tento dom je dispozične riešený zo:- vstupná chodba, veľká detská izba, kuchyňa a vstup do rozsiahlej obývacej izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC. Dom bol postavený v roku 2004, je zateplený, zaizolovaný. V dome sa nachádza krb na drevo, tiež aj kúrenie plynové – gamatky. Na pozemku je altánok, 2 studne.

K domu prislúcha aj starý vidiecky dom s dvomi izbami a kuchynkou, vhodný na chalupu a záhrada o veľkosti 40x22m s ovocným sadom. Všetko sa nachádza na spoločnom pozemku o výmere 1700 m2.

V obci je kompletná občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, potraviny, autobusová aj železničná doprava, škola, škôlka, lekáreň, pošta, obecná knižnica a multifunkčné ihrisko. Obec je vzdialená približne 6 km od Zlatých Moraviec, Arborétum Mlyňany len 2 km a v blízkom okolí je napojenie na diaľnicu smer BA/BB.

Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii.Ceny uvedené v ponuke sú konečné a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

V cene nehnuteľnosti je zahrnuté:
– kompletný právny servis spojený s predajom nehnuteľnosti
– vyhotovenie rezervačnej, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
– uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
– uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
– poradenstvo / vybavenie financovania / pomoc pri znaleckom posudku

Bližšie informácie, viac fotiek, prípadne termín obhliadky Vám rada poskytnem na tel. č. 0944 089 449 alebo prostredníctvom emailu dubiel@sharkreal.sk


Cena: 169 900,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk
Kontakt: Bc. Emília Dubiel – Shark real s.r.o. / 0944 089 449

REALITY – viac ponúk