Lokalita:
10.04.2024
Luxusný Zrubový rodinný dom na predaj – Veľká Lomnica

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný Chalet z pravej guľatiny, ktorý je postavený v nadštandardnej kvalite materiálov a vo vysokej kvalite prevedenia. Zrubový rodinný dom ponúka nádherné výhľady na štíty hôr Vysokých Tatier. Nachádza sa v obci Veľká Lomnica, okres Kežmarok.

Atmosféra tohto zrubu Vás očarí už pri vstupe. Nádherná architektúra, moderný dizajn a výhľad na hrebene Tatier. Tento zrub je skutočne výnimočný a premyslený do posledného detailu.

Pozemok:
Celková výmera pozemku: 1163 m²
Stavebný pozemok je rovinatý, vkusne upravený a oplotený zo všetkých strán kvalitným murovaným plotom z kamenných gabiónov s drevenou vodorovnou výplňou. Časť pozemku tvoria spevnené plochy zhotovené z betónovej zámkovej dlažby.

Na pozemku sa okrem Zrubového rodinného domu nachádza aj drevený prístrešok pre autá, pristavaný k bočnej strane Zrubu, záhradný domček na náradie (8,73 m2), altánok (31,68 m2) a terasa s exteriérovou vírivkou Hot Spring.

Zrubový rodinný dom:

  • postavený v roku 2014 – kolaudačné rozhodnutie bolo vydané v roku 2016
    Zastavaná plocha: 389 m²
    Úžitková plocha: 399,69 m²

Dominantnou tohto nadštandardného Chaletu sú práve kvalitné materiály použité pri výstavbe Zrubu, samotné moderné zariadenie a vybavenie v jednotlivých miestnostiach, vzdušnosť a vysoké stropy v kombinácií s drevenými trámami. Neodmysliteľnou súčasťou je aj sauna alebo masívny krb, ktorý v zimných mesiacoch Vám dodá príjemnú atmosféru. Medzi hlavné benefity tejto nehnuteľnosti určite patrí aj veľkosť pozemku, ktorý táto nehnuteľnosť poskytuje.

Materiál:
Základy: betónové s vodorovnou izoláciou proti vode, drenáž
Zvislé nosné konštrukcie: pravá masívna guľatina hr. 400 mm
Strop: drevený strop s viditeľnými trámami
Strecha: drevený krov
Krytina: Tondach
Klampiarske konštrukcie: pozinkovaný plech
Úpravy vonkajších povrchov: impregnácia
Vnútorné úpravy povrchov: guľatina – impregnovaná, sadrokartónové priečky, v hygienických zariadeniach keramické obklady stien
Okná a dvere: Eurookná a vchodové dvere drevené
Podlahy: obytné miestnosti – drevená podlaha, ostatné – keramická dlažba

Samostatne stojaci zrubový rodinný dom disponuje dvoma nadzemnými podlažiami s výborným dispozičným riešením.

Počet izieb: 7
Počet kúpeľní s WC: 3 + 1x samostatné WC
Počet šatníkov: 3

Orientácia domu:JZ, J, JV

V prípade seriózneho záujmu ma neváhajte kontaktovať, teším sa na spoločné osobné obhliadky, ktoré na tejto nehnuteľnosti budú pre Vás zážitkom a verím, že budete odchádzať s pocitom, že práve túto nehnuteľnosť chcete vlastniť.

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre náročného klienta, ktorý ocení nie len jej nadštandardné prevedenie ale aj prémiovú lokalitu.

Cena: 1 080 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk