LOKALITA: Nízke Tatry, rekreačná oblasť Krpáčovo

04.01.2024
Nová 4i chata na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Chata sa nachádza na južných svahoch Nízkych Tatier, v obľúbenej rekreačnej oblasti Krpáčovo, len pár kilometrov vzdialeného od rekreačnej oblasti Tále (tale.sk) a Chopok-Juh (jasna.sk).

Je situovaná v lesnom prostredí, na peknom slnečnom pozemku o výmere 712 m2 s bezproblémovým celoročným príjazdom aj na osobnom aute.

Murovaná zateplená stavba o rozmere 7x9m o zastavanej ploche 63 m2 + 32 m2 terasa bola kolaudovaná v roku 2020. Je napojená na vodovod, elektrinu a odpad je zvedený do žumpy. Vykurovanie je riešené elektrickými konvektormi s ovládanými cez mobil a krbovými kachľami.

Na prízemí sa nachádza zádverie, priestranná obývacia izba, kuchyňa, terasa, samostatná toaleta a kúpeľňa. Na poschodí sú tri izby. Na rovinatom pozemku pri chate je dreváreň, posedenie s ohniskom a parkovanie pre autá.

Chata je vhodná na trvalé bývanie pre milovníkov pokoja, na rodinnú rekreáciu aj na podnikanie v oblasti ubytovania v súkromí. Priamo v oblasti Krpáčova je lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním, neďaleko od chaty je obľúbený hotel s reštauráciou, kolibou pri jazere aj wellness zariadením (polianka.sk). Ďalšie lyžiarske stredisko a golfové ihrisko je v 5 km vzdialených Táľoch. Približne 10 minút pešo od chaty je jazero a všade okolo prekrásna príroda.

Počet poschodí: 1
Počet izieb: 4
Zastavaná plocha: 95m²
Obytná plocha: 120m²
Celková rozloha: 152m²
Rozloha pozemku: 712m²
Úžitková plocha: 120m²
Vlastníctvo: osobné
Odvoz odpadu: áno
Voda: verejný vodovod
El. napätie: 230/400V
Plyn: nie
Kanalizácia: žumpa
Internet: wifi
Kúpeľňa: áno
Vykurovanie: vlastné – elektrické
Pivnica: nie
Garáž: nie
Parkovanie: vlastné vyhradené
Inžinierske siete: áno
Postavené z: Ytong
Zariadenie: zariadený
Zateplený objekt: áno
Strecha: pôvodná
Krb: áno
Klimatizácia: nie
Káblová televízia: nie
Bezbariérový prístup : nie
Okná: plastové
Terén: rovina
Prístupová cesta: asfaltová cesta


CENA: 299 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk