05.10.2023
Moderná novostavba Zlate Moravce – Tesárske Mlyňany

Na predaj – moderná novostavba typu bungalov.

Krásny kompletne dokončený domček len 5km od Zlatých Moraviec – v Tesárskych Mlyňanoch. Dom je veľmi dobre dispozične riešený. Veľká vstupná chodba na ktorej je samostatnéwc a technická miestnosť. Ďalej máme 3 samostatné izby s francúzskymi oknami. Dve detské izby ku ktorým je luxusná kúpeľňa. Hlavná spálňa s východom na terasu v záhrade + krásna veľká luxusná kúpeľňa. Obývačka spojená s kuchyňou plus veľké francúzske okná na veľkú terasu v záhrade.V kuchyni je plus menšia miestnosť na odkladanie veci.

Bungalov je dokončený na kľúč s pekným rovinatým pozemkom, dostatočne veľkým na bazén , detské ihrisko , altánok, sadenie a iné …..Dom je moderný a dobre dispozične riešený má 105m2 plus 30 m2 veľká terasa.Výhoda – Povala úložný priestor dalších 21 m2.Pozemok má pekných 500m2

Okná 3 sklo antracitovej farby, strecha Terran, kúrenie elektrické podlahové, strecha klasicky drevený krov, úložný priestor na povale 21 m2,3 x wc , 1x sprchový kút, 1x vaňa, moderné bezpečnostné dvere, predpríprava na el. Žalúzie, el. Bránu a klimatizáciu.

Lokalita: veľmi dobrá len 1 km od diaľnice R1. Zlate Moravce 4.5 km Nitra 18 km. V dedine je zdravotné stredisko, obchod, reštaurácia, svadobný salón, autoservis, škôlka, kostol.

Prosíme len vážny záujemcovia.Tento moderne navrhnutý domček môže patriť práve Vám. Stačí zavolať a dohodnúť obhliadku.Obhliadka sa dá dohodnúť kedykoľvek na telefónnom čísle 0918 555 703.poprosím telefonovať !! Cena : dohodou

Cena od: 229 000 €
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk