22.06.2023
IBV Nová štvrť – Veľké Vozokany

Vaše nové atraktívne bývanie
Domov je miesto, kde cítime bezpečie, istotu a rodinnú pohodu. Je to miesto, kde môžeme relaxovať a byť sami sebou, kde si môžeme vytvoriť prostredie, ktoré nám najviac vyhovuje. Je to miesto, kde trávime väčšinu času a kde si tvoríme harmonické a spokojné prostredie.

Radi by sme Vám ponúkli na predaj pripravovanú radovú zástavbu s výbornou polohou iba pár minút od centra Zlatých Moraviec v k.ú. Veľké Vozokany. Projekt Nová štvrť je vhodný pre tých, ktorí hľadajú moderný a kvalitný domov v tichom a príjemnom prostredí. Zástavba pozostáva z dvadsiatich rodinných domov s modernou architektúrou, ktoré spĺňajú náročné požiadavky na komfortné bývanie.

Každý dom má svoju vlastnú záhradku, ktorá poskytuje dostatok súkromia a priestoru na relaxáciu a hranie pre deti. Okrem toho, v blízkosti sa nachádza množstvo prírodných krás a turistických atrakcií.

Táto radová zástavba je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú bývať v modernom, príjemnom a pokojnom prostredí.

Lokalita

Veľké Vozokany sú malebnou obcou, ktorá sa nachádza v Nitrianskom kraji v okrese Zlaté Moravce. Obec sa nachádza na hornom Požitaví v severnej časti Pohronskej pahorkatiny južne od Zlatých Moraviec. Okrajom intravilánu prechádza cesta III. triedy Zlaté Moravce – Vráble, čo umožňuje ľahkú dostupnosť do okolitých miest s jednoduchým napojením na diaľnicu R1.


Typ A – 4 izbový moderný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2
viac info: novastvrt.sk

Typ B – 4 izbový moderný rodinný dom s garážou s celkovou výmerou 139,25 m2
viac info: novastvrt.sk

Ponuka:
viac info: novastvrt.sk

Cena od: ?
Viac info / foto: novastvrt.sk
Viac info / foto: facebook.com
Kontakt:
Ferival, s.r.o.
ferivalsro@gmail.com
0905 448 501

REALITY – viac ponúk