LOKALITA: Zlaté Moravce

25.02.2024
Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Zlaté Moravce

Ponúkame na predaj rodinný dom, výborne situovaný, takmer v centre mesta Zlaté Moravce. Dom je postavený z tehly, je zdravý, priestranný, nenavlhnutý. Dom je v osobnom vlastníctve majiteľov domu, bez ťarchy. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 830 m2.

STAV NEHNUTEĽNOSTI:
– rozsiahla rekonštrukcia prebehla v roku 2003
– zateplenie domu polystyrénom + omietka
– nové stierky vo všetkých izbách na prízemí (rok 2021)
– výmena kuchynskej linky
– drevená plávajúca podlaha (zdravá)
– do pôvodných drevených rámov okien boli osadené plastové dvoj-sklá

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Suterén – značná časť domu je podpivničená
Prízemie – v prednej časti domu sa nachádza priestranná chodba, rovnako aj zo zadnej časti domu, kuchyňa, spálňa, obývačka, jedáleň, 1x kúpeľňa pri spálňovej časti s vaňou, 1x bezbariérová kúpeľňa, dve miestnosti slúžiace ako sklad (komora)
Poschodie – nachádza sa tu spálňa, dve menšie detské izby (nap. pracovňa, knižnica), kúpeľňa + WC
Povala – slúži ako miestnosť na odkladanie rôznych vecí

VÝHODY:
– tichá, príjemná lokalita, výborná občianska vybavenosť, v blízkosti sa nachádza MŠ, ZŠ, SŠ, potraviny, kostol, nemocnica IS: plyn, mestská voda, elektrina, kanalizácia, studňa, slnečný kolektor Kúrenie – ústredné plynové (radiátory) Na prízemí sa nachádzajú v každej obytnej izbe keramické plne funkčné kachle, ktoré pomôžu spríjemniť teplo, celkovú atmosféru v dome a znížiť náklady na prevádzku.Vedľa domu sa nachádzajú 2 murované garáže.Energetický certifikát nie je k dispozícii.

V prípade záujmu o bližšie informácie, alebo možnosť vidieť túto nehnuteľnosť nás neváhajte kontaktovať. Prevedieme Vás celou potrebnou dokumentáciou. V prípade záujmu Vám pomôžeme pri financovaní nehnuteľnosti HÚ. Zmluvy vyhotovujeme v spolupráci s overenou právnickou osobou.INFO: tel. +421908266284, mail: info@profinad.sk

CENA: 285 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk