Na predaj slnečný majer. Top investícia v krásnom prostredí.

Lokalita: obec Stebnícka Huta, len 15 km od mesta Bardejov
09.04.2024
SLNEČNÝ MAJER,BARDEJOV,TOP INVESTÍCIA V KRÁSNOM PROSTREDÍ

BENARD REALITY ponúka na predaj agroturistické zariadenie Slnečný majer so skvelým investičným potenciálom, ktorý sa nachádza v nádhernom prostredí obce Stebnícka Huta, len 15 km od mesta Bardejov. Tento penzión s celkovou kapacitou 100 lôžok je umiestnený v krásnom prostredí pohoria Nízkych Beskýd a umožňuje celoročné ubytovanie v dvojposteľových izbách, apartmánoch, chatách a aj študentskom dome. Súčasťou predaja je celý komplex budov (hlavná budova s kolibou, študentský dom, chaty, stajne, detské ihrisko, vonkajší altánok s grilom, krytá jazdecká hala..) a to všetko sa predáva spolu s cca 22 ha pozemkom.

Slnečný majer sa nachádza v absolútnom súkromí a svojou vynikajúcou lokalitou ponúka ničím nerušené ubytovanie, ako aj priestor na svadby, rodinné oslavy, školské výlety s ubytovaním, detské tábory, firemné konferencie a množstvo ďalších možností podnikania spojených s agroturistikou.

Hlavná budova- penzión a koliba
Trojpodlažná podpivničená budova agroturistického zariadenia s ubytovacou časťou, reštauračnou časťou, skladovými priestormi, kuchyňou a prevádzkovým zázemím. Budova je stavebne aj prevádzkovo prepojená s budovou Koliby.
Pozostáva:
1.PP– chodba s hlavným schodiskom, kotolňa, strojovňa, práčovňa, sušiareň, sociálne zariadenia, príprava na saunu, bazén, konferenčná miestnosť
1.NP-vstupná hala s recepciou a hlavným schodiskom, izby pre hostí (7), kuchyňa, jedáleň, sociálne zariadenia, kancelárie, koliba- 2 x jedáleň
Podkrovie – chodba, izby pre hostí (11), apartmány

Chaty
4 dvojpodlažné chaty nachádzajúce sa oproti hlavnej budove, každá pozostáva z:
1.NP- izba, zádverie, šatník, kúpeľna, WC, balkón
Podkrovie– izba, balkón
Každá chata ponúka pohodlné ubytovanie pre 5 osôb.

Študentský dom
Dvojpodlažný dom umiestnený taktiež oproti hlavnej budove je funkčne rozdelený na 2 samostatné ubytovacie jednotky so samostatnými vstupmi a pozostáva:
1.NP– 2 izby, zádverie, predsieň, schodisko, WC
Podkrovie– 3 izby, kúpeľňa, WC, chodba

Stajne a krytá jazdecká hala
Jednopodlažná budova, slúži na ustajnenie koní a je stavebne prepojená s rekreačnými chatkami. Samostatné chatky sú postavené na budove stajne a majú samostatné vstupy. Krytá jazdiareň pre kone je priamo spojená so stajňami.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii nájdete nás v realitnom centre na Slovenskej ul. č. 8 v Prešove, prípadne na zakutansky@benard.sk alebo na telefónnom čísle 0908 077 713.

Cena: 1 500 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk
Viac info / foto / kontakt: benardreality.sk

REALITY – viac ponúk