Lokalita: Duchonka je rekreačné stredisko pri rovnomennej vodnej nádrži pri obci Prašice v okrese Topoľčany
03.05.2024
Predaj – Chata na Duchonke

Privítajte výnimočnú ponuku od realitnej kancelárie TOPnehnuteľnosti.eu! Máme pre vás útulnú chatu v blízkosti malebnej vodnej nádrže Duchonka. Táto pohodlná murovaná chata je vhodná na celoročné bývanie a nachádza sa len kúsok od brehu, vo vzdialenosti kratšej ako 250 metrov vzdušnou čiarou. Umiestnená v tichom a príjemnom prostredí pod húštinou stromov, ponúka 4 izby, kuchyňu, kúpeľňu s toaletou a pred chatou je terasa s posedením pod strechou.

Vybavená ústredným elektrickým kúrením zabezpečujúcim aj ohrev vody, kuchyňa je kompletná s plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Nehnuteľnosť prešla renováciou, ktorá zahŕňala výmenu okien za plastové, inštaláciu ústredného kúrenia a modernizáciu kúpeľne. V prízemnej časti nájdete priestrannú obývačku, kuchyňu, kúpeľňu s toaletou a schodisko vedúce na prvé poschodie, kde sú ďalšie 3 izby. Chata bola postavená v 80. rokoch, má rovnú plechovú strechu a bola skonštruovaná z kvalitných materiálov ako tehla a kváder.

Je napojená na verejný rozvod elektrickej energie, vody a odpad je riešený žumpou. Zastavaná plocha chaty meria 57 m2, úžitková plocha je 120 m2, obytná plocha 100 m2 a pozemok má rozlohu 287 m2. Toto je jedinečná príležitosť v nádhernom prostredí a tichej lokalite, pripravená k okamžitému presťahovaniu.

Nechajte sa očariť touto ponukou a kontaktujte nás ešte dnes! Bližšie informácie o nehnuteľnosti Vám poskytneme na telefónnom čísle +421 918 793 811, alebo mailom meloun@topnehnutelnosti.eu.

Dôverujte nám, s nami získate kompletný servis z jedného miesta, či už ide o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti a užite si bezstarostnosť, ktorú si zaslúžite.
Počet poschodí: 1
Počet izieb: 4
Zastavaná plocha: 100m²
Celková rozloha: 287m²
Vlastníctvo: osobné
Stav: po rekonštrukcii
El. napätie: 230V
Kanalizácia: žumpa
Kúpeľňa: sprchovací kút
Vykurovanie: vlastné – kombinované
Balkón: áno
Terasa: áno
Parkovanie: vonkajšie
Krb: predpríprava
Predzáhradka: neuvedené
Okná: plastové
Terén: rovina

‌Cena: 100 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk