10.06.2023
PREDAJ veľkometrážny 3izbový byt Zlaté Moravce

Ponúkame Vám na predaj štýlový 3 izbový byt v Zlatých Moravciach, v príjemnom prostredí neďaleko centra mesta. Byt má celkovú výmeru 78 m2, plus pivnica. Nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kompletne zrekonštruovaná je obývacia izba vrátane elektrických rozvodov. Má nové plastové okná – trojsklá.

Dispozícia bytu: Vstupom do bytu Vás privíta priestranná chodba, z ktorej vojdete po stranách do dvoch samostatných nepriechodných izieb – obývačky a spálne. Kuchyňa má výstup na loggiu s krásnou bylinkovou záhradkou. Bytové jadro síce neprešlo rekonštrukciou ale je vkusné a prípadná rekonštrukcia tak ponúka možnosť úpravy dispozície podľa vlastných predstáv. Detská izba je taktiež nepriechodná. K bytu prináleží murovaná pivnica. V okolí bytového domu je bezproblémové parkovanie a dobrá občianska vybavenosť. Mesačné náklady sú pre 3-člennú rodinu 220eur.

Technické parametre: plastové okná, optický internet, bezproblémové parkovanie, murovaná pivnica Správu bytového domu zastrešuje Bytové družstvo Zlaté Moravce.

Cena od: 99 900 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: homies.sk
Kontakt: Mgr. Zdenka Horváthová / +421 903 227 326

REALITY – viac ponúk