Lokalita: Kysuce, obec Raková
23.04.2024
NA PREDAJ: Zrubová chata v prírodnom prostredí Kysúc na Rako
Ponúkame Vám na predaj masívny zrub, ktorý sa nachádza v peknom prírodnom prostredí Kysúc v obci Raková. Drevený zrub pozostáva z prízemia, poschodia a podkrovia. Prízemie je murované a nad prízemím je postavená zrubová drevostavba. Strecha je pokrytá kvalitným dreveným šindľom, klampiarske prvky sú všetky medené. Podlahy kombinované, v kúpeľniach a na prízemí je keramická a podlahovým vykurovaním, na poschodí laminátová. Všetky interiérové dvere a všetky okná na zrube sú z masívneho bukového dreva.

Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s biliardom, technická miestnosť a kuchynský kút. V technickej miestnosti sa nachádza nový elektrický kotol, nový bojler, práčka a wc s umývadlom.
Na poschodí je kompletne zariadená spoločenská miestnosť s priestorovým krbom, kuchynským kútom, jedálňou, kúpeľňou a jednou spálňou. Kuchynský kút je komplet vybavený vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra a mikrovlnná rúra značky Klarstein, umývačka riadu značky Gorenje, varná kanvica a hriankovač značky Klarstein a kuchynský kút dopĺňa dizajnová chladnička. V kúpeľni sa nachádza masážny sprchovací box a WC.

Vykurovanie drevostavby je realizované elektrickým kotlom v kombinácii radiátorov a podlahového vykurovania. Ohrev TUV je zabezpečený elektrickým bojlerom.
1. poschodia je výstup na rozľahlú terasu s markízou, ktorá je orientovaná na juhozápad.
V podkroví sa nachádzajú 2 veľmi priestranné spálne a ďalšia veľká kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, 2 umývadlami a WC.
Zrub je vhodný a doteraz využívaný aj na komerčné účely na prenájom a je plne zariadený na využitie pre 12 osôb.

K zrubu je na pozemku k dispozícii ďalšia poschodová drevostavba, ktorá má samostatné súpisné číslo a je možné ju využiť na rozšírenie ubytovacej kapacity, alebo wellnes, či garáž. . Pozemok je kompletne oplotený masívnym kamenným oplotením. V kamennej stene oplotenia sa nachádza aj pivnica, ktorá je prírodne klimatizovaná a je možné ju využiť ako vínnu pivnicu. Areál zrubu je vyložený zámkovou dlažbou s parkoviskom na 4 autá. Na prízemí v exteriéri je k dispozícii vírivka a na pozemku sa nachádza aj malý rybník, ktorý je momentálne mimo prevádzky. Odpad je riešený čističkou a zrub je pripojený na obecný vodovod.

‌Cena: 399.000€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – na predaj:

Na predaj 3izbový byt s nadčasovou rekonštrukciou

Na predaj priestranný, útulný dom s krásnou záhradou

Na predaj jedinečné Tokajské vinice aj s celou firmou

Na predaj útulný a moderný 2 izbový byt v novostavbe

Na predaj rozprávková chalupa v srdci Bielych Karpát

Na predaj výnimočný s citom a vkusom zariadený 4 izbový dom

Na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou v blízkosti centra mesta

Na predaj luxusný zrubový rodinný dom

Na predaj slnečný majer. Top investícia v krásnom prostredí.

Na predaj chalupa neďaleko lyžiarskeho strediska

Na predaj slnečný 2,5 izbový byt v centre mesta

Rezidencia Taura – bývanie s novým príbehom

Na predaj krásny vidiecky dom s rozsiahlym pozemkom