05.08.2023
Rodinný dom v krásnej usadlosti pri lese

Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom v krásnej usadlosti pri lese v obci Malá Lehota, Pavlov štál. Čarovná nehnuteľnosť s výhľadom na kaskádovitý potok ponúka rozmanité možnosti využitia. Nehnuteľnosť obklopujú pozemky, ktorých využitie ponúka nespočetné množstvo príležitostí, či už na rekreáciu, chov, pestovanie alebo ako investícia.

Rodinný dom sa skladá z dvoch podlaží a jeho úžitková plocha je 135 m² s celkovou výmerou pozemku 27.252 m². Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia izba s krbom, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Na tomto istom podlaží sa nachádza príprava na spálňu, kúpeľňu, šatník a samostatnú toaletu.Čiastočne podzemnú časť s prístupom z dvora tvorí technická miestnosť a príprava na kúpeľňu s toaletou a sprchovým kútom. Podkrovie nehnuteľnosti je tiež možné zobytniť. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova.

Na zelenom dvore, ktorý je obklopený ihličnanmi sa tiež nachádza ohnisko a k tomu bohatá škála miestnej flóry. Cez borovicový háj, okrasné dreviny, orechy a množstvo lúčnych bylín a kvetov sa tu nachádza aj lesný chodník, či kŕmidlo pre lesnú zver.

Rodinný dom prešiel v rámci oboch podlaží rekonštrukciou, ktorej súčasťou boli nové rozvody elektriny (príprava na podsvietenie miestností, sound systém, centrálny vysávač, vonkajšie osvetlenie a pod.), rozvody vody a odpadu. V dome je príprava na teplovodné podlahové kúrenie, keramická pec v podzmenom podlaží a interiérový krb v obývacej izbe. V nehnuteľnosti sú osadené euro okná a nový komín. Strešná krytina a krov sú pôvodné. Podlahy v nehnuteľnosti sú betónové a dláždené. Všetky rozvody sú pripravené a plánované aj k prípadnej prístavbe k domu.

Konštrukcia nehnuteľnosti je zmiešaná. Odpad je riešený ČOV. Zdrojom vody je studňa. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, ktorá je vedená priamo do nehnuteľnosti. Príjazdová cesta k nehnuteľnosti je asfaltová.

Táto výnimočná nehnuteľnosť je využiteľná na celoročné bývanie, rekreáciu alebo ako investícia. Rozľahlý pozemok s neopakovateľnou atmosférou ponúka orechový háj, jazierko s rybami, tri studne, menšiu vodnú nádrž a bezprostredné susedstvo s lesom. Vôňa mäty, jahôd, černíc a šum potoka sú príjemným doplnkom k nehnuteľnosti, ktorá množstvom terénnych úprav, získala veľký potenciál. Je vyhovujúca pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj uprostred lesa a chcú si splniť sen o bývaní na samote. V pešej dostupnosti je autobusová zastávka. Pár minút autom od nehnuteľnosti sa nachádza obec Malá Lehota s obchodmi a ďalšími službami. Obec je vzdialená do 20 min. autom od mesta Nová Baňa a 25 min. od mesta Zlaté Moravce, či Žarnovica.

Cena: 350 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: dodomceka.sk

REALITY – viac ponúk