Trollovia 3
animovaná komédia | 2023 | USA | 91 min. | bez obmedzenia | slovenský dabing
16.11.23 štvrtok – 16:00 hod
17.11.23 piatok – 14:00 hod
18.11.23 sobota – 16:00 hod
– vstupné: 5€ a 6€

Premiéra: 16. 11. 2023
Réžia: Walt Dohrn, Tim Heitz
Scenár: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Elizabeth Tippet
Hudba: Theodore Shapiro
Hrajú (hlasy): Romana Dang Van, Peter Makranský, Michael Švehla, Mária Čírová, Martin Kaprálik, Martin Madej, Dávid Hartl, Alˇžbeta Mikolášiková, Vladislav Plevčík, Peter Lacho, Bystrík Červený, Andrea Somorovksá, Daniel Fisher, Miroslavava Drinová, Andreja Bičan, Silvia Šuvadová a ďalší
Žáner: animovaná komédia
Stopáž: 91 minút
Zem vzniku: USA
Rok výroby: 2023
Štúdio: UIP – Universal
Formát: 2D DCP, zvuk 5.1
Jazyková verzia: slovenský dabing
Monopol do: 16.11.2026
Prístupnosť: bez obmedzenia

Do kín sa vracia najfarebnejší film plný lesku a remakov najväčších hudobných hitov. Už po tretíkrát vás roztomilí Trollovia na čele s princeznou Poppy prevedú rozprávkou hudobnou ríšou a zažijete s nimi ďalšie nervy drásajúce dobrodružstvo.

Trollia princezná Poppy mala vždy obrovskú slabosť pre svojho trochu nevrlého kamaráta Vetvoša. Po dvoch filmoch skutočného priateľstva a neúnavného flirtovania  to začína byť vážne. Ako sa títo dvaja a zbližujú a spoznávajú ešte viac, Poppy zisťuje, že Vetvoš skrýva trochu nepríjemnú, ale veľmi vzrušujúcu kapitolu svojho života. Kedysi bol totiž členom populárnej chlapčenskej kapely BroZone. Kapela sa však rozpadla kvôli nešťastnej udalosti, ktorá spôsobila, že sa speváci úplne rozišli a išli každý svojou cestou. Jeden z nich však skončil v pazúroch dvoch všemocných popových naničhodníkov, ktorí prišli na to, ako po kvapkách vysávať jeho spevácky talent a využívať ho na ovládnutie hitparád a davov. Ale aj ten najväčší talent sa nakoniec vyčerpá a zajatému Floydovi pomaly dochádza čas. A tak kolegovia z kapely odhodia svoje staré spory (aspoň dočasne) a vydajú sa na nebezpečnú záchrannú misiu. Do misie sa samozrejme zapojí aj zamilovaná Poppy, ktorá bez Vetvoša neurobí ani krok sama. Na konci tejto dobrodružnej cesty na ňu však čaká, jedno veľmi trpké prekvapenie. Diváci, ktorí si nenechajú tretiu časť ujsť, by sa mali pripútať, pretože Trollovia 3 sú poriadna jazda.