Cestovateľský večer PANAMA a KOLUMBIA

dátum: 17.05.2023, streda / 19:00 hod
miesto: Hostinec u Mnícha, Zlaté Moravce
FB event: facebook.com

Pripojte sa k nám na cestu do dvoch exotických krajín nachádzajúcich sa na rozhraní Strednej a Južnej Ameriky. Predstavíme Vám Panamu a Kolumbiu. Dve pestré a zaujímavé destinácie tancujúce do rytmu cumbie, ponúkajúce viac ako len Kokaín, daňové výhody a spojenie Atlantiku s Pacifikom. V Paname Vás prevedieme moderným hlavným mestom, krásnymi plážami tiahnúcich sa po pobreží Tichého oceánu, hornatým vnútrozemím, kde sa pestuje najdrahšia káva na svete a pravím karibským “rasta” ostrovom Bastimentos.

V druhej časti preletíme do Kolumbie, kde nájdeme púšť, ľudí s horúcim srdcom, ružové plameniaky, blato po kolená a neuveriteľnú transformáciu mesta Medellin v minulosti patriaceho medzi najnebezpečnejšie miesta sveta. A ako bonus si zatancujeme vo farebnej Cartagene do rytmu salsy. Aby sme nezabudli, spomínal niekto týždeň na ostrovoch, kde žil skutočný Captain Morgen?
P.S. street mojito za 2 eurá sa rozhodne odporúča

Sprevádzať Vás budú Alica a Milan, pre ktorých sa Panama stala viac ako len dovolenkovou destináciou. Pravidelne sa vyskytujú v krajinách centrálnej či Južnej Ameriky a po tisícoch ostrovov rozlezenej Indonézii. Milujú miesta neznásilnené masovým turizmom,kde sa môžu slobodne pohybovať a zažívať život s miestnymi obyvateľmi. V tomto cestovateľskom kine Vám prinesú konktétne tipy ako byť cestovateľ a nie len turista.

Príďte si namočiť svoje biele zadky do farieb sveta.
Tešia sa na Vás
CulosBlancos