Námestie Andreja Hlinku v Zlatých Moravciach bude žiť remeselným pivom, a to aj v prípade horšieho počasia! Čaká na Vás čapované pivo, chutné jedlo, hudba a skvelá zábava aj pre rodiny s deťmi pod priestranným krytým stanom 🙂

Festival remeselného piva Slovensko Pije Pivo prinesie 40 druhov remeselných pív od slovenských a zahraničných remeselných pivovarov. Príď ochutnať rôzne pivné štýly a zabaviť sa s priateľmi a rodinou. Pre deti bude pripravený skákací hrad.

𝐊𝐄𝐃𝐘 ?
Piatok 15:00 – 00:00
Sobota 12:00 – 00:00

Program:
𝐏𝐈𝐀𝐓𝐎𝐊
15:30 Hudobné zoskupenie – Happy Banda
18:00 Kvety
21:00 Carpe diem
DJ Merka

𝐒𝐎𝐁𝐎𝐓𝐀
14:00 Komorný súbor ZUŠ ZM a Hudobné zoskupenie – Happy Banda
Vanastova Lucie
20:00 Anadrband
DJ Spirit

Na celé podujatie je vstup voľný.
Slovensko Pije Pivo je pivný festival s rodinnou atmosférou.

* Na podujatí sa platí žetónmi. Hodnota 1 žetónu = 0,50 €
Zmena programu vyhradená

Milé Zlaté Moravce!

Festivalový stan už stojí a my sa na vás všetkých už veľmi tešíme 🙂 Keďže sme vo vašom meste prvýkrát, pred začatím festivalu by sme vám radi komunikovali ako to na festivale Slovensko Pije Pivo funguje.

Fungujeme na žetóny. Je to veľmi podstatná informácia, preto nám záleží na tom, aby nevznikali nedorozumenia a sklamania pri výčapoch. Chceme, aby ste sa k pivku dostali čo najrýchlejšie, ochutnávali a dobre sa zabávali 🙂

Festivalové žetóny sú univerzálnym platidlom za pitie aj jedlo. Cena 1 žetónu je 0,50€ a žetóny si môžete zameniť za peniaze (platba v hotovosti aj kartou) na POKLADNI priamo na festivale alebo si ich kúpiť vopred online na https://www.luch.sk/ostatne/zeton-050eur/?design a vyzdvihnúť na pokladni.

Prečo za pivo a jedlo platíte u obsluhy žetónmi a nie peniazmi?
Pre niekoho môže byť tento typ platenia nepraktický, máme rokmi osvedčené, že v konečnom dôsledku to len predsa praktickejšie je pre chod celého festivalu.

Skúsime vysvetliť. Čapovať pivo vám bude 10+ obsluhujúcich ľudí, ktorí vám výmenou za určitý počet žetónov (cena piva začína na 3ž a viac za 0,4L) odovzdajú načapované pivo podľa vášho výberu. Informáciu o hodnote piva za žetóny budete mať k dispozícii viditeľne pri každej pípe.

Kým čapujúci chystá pivko, pripravíte si žetóny a odovzdáte mu ich na prerátanie. Verte nám, že tento spôsob výmeny pitia/jedla za žetóny je rýchlejší ako keby ste mali čakať zároveň na peňažný výdavok a odovzdanie piva do vašich rúk. Vymeníme si tak presnú „sumu“ za dané pivko a vy pokračujete v užívaní si atmosféry festivalu.

O jedlo na festivale sa postarajú vynikajúci Le Petit Bistro!
Robia naozaj fantastické burgre, hranolky ale aj vegetariánske jedlo.
Čo budeme čapovať sa dozviete kliknutím na tento link: https://www.slovenskopijepivo.sk/pivne-menu/

Veríme, že sa vidíme v hojnom počte, piva máme dosť, tak nám ukážte ako piju pivo Zlaté Moravce! 🍻🍻🍻