LOKALITA: Limbach, okres Pezinok

05.03.2024
Na PREDAJ krásna VILA v Limbachu s veľkým pozemkom NOVA CENA

PREDAJ iba u nás Vila v Limbachu

501 m2 úžitková plocha
631 m2 zastavaná plocha
4354 m2 plocha pozemku


VÝHODY
+veľká vila (8 izieb) v super lokalite Limbachu+vnútorný bazén, sauna..
+vonkajšie jazero a krásna záhrada
+ tenisový kurt

Príslušenstvo domu:
Nepodpivničený rodinný dom s obytným podkrovím kolaudovaný v roku 2001 ako dvojbytový dom. Pri dome je namiesto pivníc samostatný hospodársky objekt s plochou 86 m2. Dom je postavený na južnom svahu, na veľkom pozemku v zabývanej, pokojnej časti Machergut I.

Na 1.NP
sa nachádza vstupná chodba so schodiskom do samostatnej podkrovnej časti, obývačka s kuchyňou, špajza a schody do hlavnej podkrovnej časti domu, pracovňa, zimná záhrada, interiérový bazén so saunou a fitness, WC, sprcha, kotolňa. Zo vstupnej chodby sa ide do práčovňe, WC, trojgaráže.Z chodby je samostatný výstup do zadnej časti dvora so záhradou rovnako aj z obývačky, zimnej záhrady a bazéna.


Na 2.NP
v samostatnej podkrovnej časti, s potenciálom samostatnej bytovej jednotky, sú tri izby, kúpeľňa s WC a chodba s výstupom do loggie.V hlavnej podkrovnej časti je zo spoločnej chodby vstup do troch izieb, dvoch šatníkov a kúpeľne s WC. Z dvoch izieb je výstup do loggie.

Dom je tehlový, zateplený, má sedlovú strechu s krytinou Bramac, je vykurovaný dvoma kotlami Viessmann cez podlahové, radiátorové a konvektorové koncové prvky. Má zabudované rozvody pre klimatizáciu.V interiéri sú použité kvalitné materiály – okná Internorm – drevo resp. plasts vonkajším hliníkovým krytím, masívne dubové parkety, kuchyňa z talianského nábytku so spotrebičmi Miele, centrálne vysávanie.

Záhrada:
S nepopierateľným duchom miesta. Bohato a vkusne vysadená v rokoch 2001 a 2002,v upravenom teréne s opornými múrmi, pravidelne udržiavaná. Je veľkoryso riešená, jej súčasťou je prístrešok s krbom a pecou, jazero s plochou cca 120 m2 a objemom asi 80 m3 s mechanickou a biologickou filtráciou, tenisový kurt, hospodársky objekt vo svahu so zelenou strechou. Okrem okrasnej, oddychovej časti obklopenej zeleňou, intímne orientovanej do vnútorného dvora má aj úžitkovú časť s ovocnými stromami, viničom a kermi – černice, maliny, ríbezle. Má aj vlastnú studňu využívanú na zavlažovanie. Oplotená bola po celom obvode v roku 2001 a 2002.


Dostupnosť cieľov:
21 km – Letisko M.R.Štefanika Bratislava
22 km – Hlavná železničná stanica Bratislava
26 km – Autobusová stanica Mlynské Nivy, Bratislava
16 km – D1 Senec
17 km – Pezinská Baba
44 km – Trnava
81 km – Nitra

CENA
Vila so záhradou 4354m2 aktuálne znížená cena 1 140 000 €. K tejto výmere je ešte možné prikúpiť ďalšiu časť záhrady s potenciálom samostatného stavebného pozemku.

Počet poschodí: 2
Počet izieb: 8
Zastavaná plocha: 631m²
Obytná plocha: 501m²
Celková rozloha: 631m²
Rozloha pozemku: 4354m²
Úžitková plocha: 501m²
Vlastníctvo: osobné

CENA: 1 140 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – viac ponúk