Lokalita: Limbach
12.04.2024
RADO | Výnimočný 4i dom v Limbachu na kopci

Tak veľa ľudí by tu túžilo bývať a tak málo nehnuteľností sa v Limbachu predáva. Ale domov ako je tento je ako šafránu. Teda je jeden…

Peter z RADO Reality Group Vám exkluzívne prináša tento výnimočný s citom a vkusom zariadený 4i dom.Dom sa nachádza nad Limbachom na konci slepej ulice.

Z domu a záhrady vyžaruje ticho, pokoj a všetko čo po ťažkom dni v práci potrebujete. Dom je dizajnovo a striedmo zariadený bez akýchkoľvek zbytočností. V dome nenájdete žiadny vizuálny neporiadok a to vám zaručí, že vás nič nebude vyrušovať od kľudu a relaxu.Celý objekt vnímajme ako ostrov mieru, oázu pokoja v tejto uponáhľanej a tak trochu šialenej dobe.

DOM:
Dom je postavený v miernom svahu, ale na rovinatom pozemku a pozostáva z troch podlaží. Celý dom by sme mohli rozdeliť na tri časti: dennú, nočnú a relaxačnú.

Denná časť je na prízemí domu a dominantou tohoto podlažia je krásna presvetlená obývacia izba s galériou na poschodí s oknami cez dve poschodia. Obývačka je prepojená s kuchyňou s východom na terasu. Ako môžete vidieť na fotkách, túto kuchyňu budete milovať, buď vy alebo vaša gazdiná.Na prízemí sa nachádza ešte jedna izba s východom na terasu s krásnym výhľadom na Limbach a na okolitú prírodu.

Prvé poschodie domu je určené iba pre vás a vaše súkromie. Spálňa s balkónom je prepojená s toaletou a kúpelňou s vaňou a sprchovacím kútom. Na poschodí na nachádza ešte jedna miestnosť, ktorá môže byť ako ďalšia spálňa alebo detská izba.

V suteréne domu nájdeme relaxačnú miestnosť so saunou, sprchou, solárkom a lehátkami na krátke zdriemnutie po ,,únavnom“ saunovaní.V suteréne je aj vchod do garáže s prístreškom na ďalšie autá. Nájdeme tu aj práčovňu s ďalším sprchovacím kútom kde sa môžete umyť po práci na záhrade, aby ste si do domu nenanosili špinu zo záhrady.

ZÁHRADA:
Dokonalé súkromie a oddych vám zabezpečí geniálne naprojektovaná záhrada a zeleň okolo celého domu. Nie je to len o oddychu, ale aj o zábave a grilovaní. Na „nádvorí“ sa nachádza veľký prístrešok s kompletne zariadenou kuchyňou, grilom a pohodlným sedením pre vás a vašich hostí. Ak si chcete len opiecť slaninku je tu zeleňou skryté ohnisko.A kde si vychutnať kávu alebo pohár vína? Ďalšie dve terasy sú na to ako stvorené a jedna z nich je pri vonkajšom nerezovom bazéne.

Len tak sedieť, pozerať do japonskej záhrady a počúvať spev vody z neďalekej fontány. Toto všetko vám ponúka okolie domu.Je nemožné do textu tohto inzerátu dostať atmosféru a energiu, ktorou táto výnimočná nehnuteľnosť dýcha a ani sa mi to nepodarilo.Tento dom musíte vidieť, precítiť, zažiť!

Kontakt na zodpovedného makléra:
Peter Dobiáš
+421917095918
dobias@radoreality.sk

Cena: 1 050 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk

REALITY – na predaj:

Na predaj novostavba 5-izbového rodinného domu s bazénom

Na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou v blízkosti centra mesta

Na predaj luxusný zrubový rodinný dom

Na predaj slnečný majer. Top investícia v krásnom prostredí.

Na predaj chalupa neďaleko lyžiarskeho strediska

Na predaj slnečný 2,5 izbový byt v centre mesta

Rezidencia Taura – bývanie s novým príbehom

Na predaj krásny vidiecky dom s rozsiahlym pozemkom