23.08.2023
ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT TOPOĽČIANKY

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt s balkónom v Topoľčiankach (ulica SNP)

Máte radi prírodné materiály a originálny dizajn? Tak potom si tento byt s láskou zrekonštruovaný svojim majiteľom a s vlastnoručne vyrobeným dreveným nábytkom a bytovými doplnkami zamilujete.

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 4 bez výťahu.

Po vstupe do bytu sa dostaneme na chodbu so vstavanou skriňou a nádherným dreveným nábytkom a zrkadlom. Po pravej strane je umiestnená spálňa, po ľavej samostatná toaleta a kúpeľňa. Oproti vchodovým dverám je vstup do obývacej miestnosti, z ktorej prejdeme do detskej izby a kuchyne. V priestrannej obývačke opäť zaujme jedinečná lampa, knižnica, konferenčný stôl či poličky na stenách. Nachádza sa tu i jedálenský stôl. V rozľahlej kompletne zariadenej kuchyni je dostatok úložného i pracovného priestoru, a tiež barový pult so stoličkami. Výhodou je samostatná špajza. Z kuchyne je výstup na balkón s krásnym výhľadom na okolitú zeleň.

Byt bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2015.

Ďalšou veľkou výhodou je vlastná murovaná pivnica a miestnosti pre bicykle a kočíky pre všetkých obyvateľov bytového domu.

Vo vchode bytového domu sa nachádza iba 8 bytov.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred bytovým domom

Náklady na bývanie: 250 €/4 osoby
Výmera: úžitková plocha: 71,41 m2 (z toho balkón 2,5 m2 a pivnica 3 m2)

Silné stránky tohto bytu sú najmä:
* kompletne moderne zrekonštruovaný
* unikátny interiérový dizajn s originálnym nábytkom a doplnkami
* priestranný a svetlý, dispozícia izieb
* murovaná pivnica


Vstúpte do virtuálnej prehliadky:
https://my.matterport.com/show/?m=V3BCgfSKPHS

Lokalita:
Obec Topoľčianky leží v malebnom prírodnom prostredí horného Požitavia na úpätí pohorí Tríbeč a Pohronský Inovec. Administratívne spadá do Nitrianskeho kraja, okresu Zlaté Moravce. Topoľčianky disponujú kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane detských ihrísk, materskej školy, základnej školy, potravín, lekární, zdravotného strediska, Slovenskej pošty, reštaurácií. V obci a okolí je široká možnosť voľnočasových aktivít – návšteva voľnokrajinárskeho parku, Národného žrebčína, Zámku Topoľčianky, zubrej zvernice, Poľovníckeho zámku či Hradu Hrušov.

Cena za byt: 104 000 eur

V cene sú zahrnuté služby RK:

komplexný právny servis – vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti. Zároveň vieme sprostredkovať finančné služby v oblasti hypoték. V prípade vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS.

Kontakt k obhliadke:

Michal Šumec
certifikovaný realitný maklér
člen Realitnej Únie Slovenskej republiky
0948 038 459
sumec@karinpartners.sk


Cena: 104 000 €
Viac info / foto: karinpartners.sk