Rada by som sa poďakovala aj takto verejne ľuďom ktorí mi dnes pomohli

zdroj: 16. máj 2024 | facebook.com | Skupina stránky INFO Zlaté Moravce | Miriam Mirka Petrikovičová

Dobrý deň, rada by som sa poďakovala aj takto verejne ľuďom ktorí mi dnes pomohli, keď sa mi pokazilo auto pred Zlatými Moravcami.

Odišlo mi len maly kus cesty za veľkou križovatkou na Prílepskej , kde naozaj hrozilo, že si niekto nevšimne a narazí do mňa… trvalo mi celkom dlho vystúpiť z autá, nakoľko bola cesta naozaj frekventovaná…. Chvíľku potom, čo som z autá vystúpila, zastavil predomnou mladý pár, ktorí mi pomohli auto odtlačit ďalej od križovatky.

Veľmi pekne Vám ešte raz ďakujem, ak sa spoznáte v tomto príspevku…Chvíľku potom už prišli mestský policajti zo Zlatých Moraviec, ktorí mi pomohli odtlacit auto ku cintorínu, resp na parkovisko reedukacneho centra. Ďakujem veľmi pekne aj im… neplánovane som im spestrila službu a som naozaj vďačná, že prišli a veľmi ochotne pomohli….

Taktiež ďakujem odťahovej službe Juraj Judín za ich rýchlu reakciu, že som dlho nečakala a pomohli mi s autom do servisu do Bošian, okres Pe. Syn pána majiteľa bol veľmi príjemný, ochotný, cena primeraná a hlavne oveľa nižšia ako mi povedala cez PZp ako doplatkovu službu.

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem…. Pri takýchto situáciách si človek uvedomí, že sú na svete ešte ľudia, ktorým patrí česť a sláva…