Box Club Zlaté Moravce – Juraj Bóna si odnáša ďaľšiu výhru na medzinárodnom turnaji

zdroj: 8. jún 2023 | facebook.com | Box Club Zlaté Moravce

8. jún 2023
Juraj Bóna si dnes odnáša ďalšiu výhru na MT IBA Bornemissza s maďarskou jednotkou. Gratulujeme ❗️ Zajtra ho čaká finále.
Video záznam / Live stream: youtube.com

7. jún 2023
Juraj Bóna dnes zvíťazil vo svojom prvom zápase na medzinárodnom turnaji v Egeri nad maďarským reprezentantom. Juraj podal výborný výkon, súpera poslal trikrát do počítania a zápas ukončil RSC v treťom kole. Gratulujeme❗️❗️)


2. jún 2023
Juraj Bóna sa dnes v rámci prípravy na MT Bornemissza, ktorý sa bude konať v Egeri, zúčastnil pripraví v Akadémii Tomiho KIDa.27. máj 2023
Juraj Bóna dnes štartuje na medzinárodnom turnaji v Nemecku spolu s ďalšími 491 boxermi. Juraja dnes čaká prvý zápas s boxerom z Hamburgu, úradujúcim majstrom Nemecka. Držíme mu palce.
Juraj dnes žiaľ podľahol svojmu súperovi. Prvé dve kolá Juraj zaostával, v treťom kole získal prevahu v ringu, čo mu však na víťazstvo už nestačilo.

24. máj 2023
Dnes Juraj absolvoval sparingovu prípravu v Škole boxu v Leviciach, za čo sa im chceme poďakovať. Juraj v piatok odchádza na medzinárodný turnaj do nemeckého Rostoku.

23. máj 2023

❗️Od budúceho týždňa začínajú v našom klube fitness tréningy pre všetky ženy, ktoré si chcú zašportovať. Tréningy budú každú stredu a piatok o 17:00. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. +421 940 619 030 alebo stačí prísť pred začiatkom tréningu. Všetci ste vítaní, tešíme sa vás. ❗️