LOKALITA: Obec Košúty, okr. Galanta

14.02.2024
DOKONALÝ4 IZBOVÝ RD S BENEFITMI aj na výmenu Košúty

Vlastníte 3 izbový byt v Galante, a rozmýšľate nad výmenou na rodinný dom?
Hľadáte modernú štýlovo zariadenú novostavbu rodinného domu s nulovou investíciou?
Plánujete podnikať z domu?Táto ponuka vyhovuje všetkým požiadavkám !

ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj alebo na výmenu za 3 izbový byt v Galante novostavbu:samostatne stojací 4 izbový RD so záhradkou, s terasou, s bazénom a s vlastným parkovaním, skolaudovaná v roku 2021.Nachádza sa v novej, súkromnej lokalite monitorované s kamerovým systémom Milénium v obci Košúty.

Obec Košúty ( okr. Galanta) s výbornou občianskou vybavenosťou je vzdialená 5 km od Galanty, len 40 km od BA a 35 km od TT.

RD je ideálny pre mladú 4 člennú rodinu, kde si každý člen nájde svoje pohodlie a súkromie.Predáva sa s komplet zariadený( viď. fotky)! Ultramoderná kuchyňa s jedálňou je vybavená s kvalitnými zabudovanými elektrospotrebičmi (umývačka riadu Bosch, chladnička s mrazničkou, indukčná varná doska, el. rúra a mikrovlnka – Elektrolux). Zamatové stoličky a veľká sedačka dodá miestnostiam luxus a teplo domova. Rozdeľovacia stena z moderného dymového skla s posuvnými dverami a s dekoračným drevom medzi obývačkou a spálňou dodá priestorom svetlo a súkromie. Dostatočný úložný priestor poskytne nielen samostatný šatník v spálni ale aj veľké vstavané skrine v izbách.Detské izbičky s vkusnými rozprávkovými detailmi rozbúšia každé detské srdiečko.Voľné chvíle s rodinou si vychutnáte na príjemnej terase s jakuzzi s ratanovým posedením a práve dokončenom bazéne.

V letnom období dom príjemne vychladí klimatizačná jednotka s zvlhčovačom vzduchu. Na pozemku sa nachádza aj samostatne stojaci objekt (6m × 3m) so všetkými IS, vhodné pre podnikanie ( kaderníctvo, kozmetika, masáž atď.) pracovné využitie napr. home office alebo pre súkromné využitie.

Rozloha pozemku: 404 m2
Zastavaná plocha: 110,50 m2 ( bez terasy)
Úžitková plocha: 90,89 m2 ( bez terasy)
Terasa: 17,16 m2
Rozmery pozemku: cca: 15,5 m × 26 m
Podnikateľská budova: 18 m2
Dispozícia: vstupná chodba, 2 samostatné izby (detské), samostatná toaleta s umývadlom, kúpeľňa s vaňou a so sprchou, s dvoj umývadlom ( + sušička a práčka AEG), kuchyňa s jedálňou je prepojená s obývačkou ( TV Samsung) ,spálňa so šatníkom, terasa

Výhody RD:
– novostavba
– okamžité bývanie bez ďalších investícií
– hotový RD skolaudovaný si súpisným číslom
– komplet.oplotenie+ brána
– 3x park. miesto
– kompletný technický popis rada pošlem na vyžiadanie

Výmena je možná na 3 izbový byt v Galante ( nie pôvodný stav a nie Sever)+ doplatok

Maklér: Diana SzabováTel: 0908810912
ALL INCLUSIVE REAL Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe.


CENA: 275 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk