Lokalita: Beladice, okres Zlaté Moravce
16.05.2024
Exkluzívna novostavba na predaj, pozemok 733 m2.

Realitná kancelária DN reality exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú 4 izbovú novostavbu
Lokalita: Beladice
Pozemok: 733 m2

Dispozičné riešenie:
Na 1.n.p. sa nachádza závetrie, zádverie, chodba, kuchyňa, obývacia izba a jedáleň, tri izby, kúpeľňa, technická miestnosť, , komora, šatník, terasa.
Na 1.p.p. sa nachádza garáž 68 m2
Úžitková plocha: 146,86 m2
Zastavaná plocha: 234,32 m2

Rodinný dom je postavený z pálených tehál POROTHERM 30 Profi hr. 300 mm, vnútorné deliace priečky sú z toho istého materiálu, ale hr. 140 mm. Vnútorné omietky sú vápenné hladké a vonkajšia fasáda je zateplená minerálnou vlnou hr. 200 mm s celoplošným presieťkovaním s farebnou úpravou silikátovej vrstvy so zrnitosťou 2 až 4 mm vo farebnom odtieni. Stropy sú železobetónové s rovným podhľadom a so zateplením hr. 320 mm minerálnou vlnou.

Strecha domu je zložitá valbová, s dreveným krovom so stojatou stolicou, prekrytou pálenou strešnou krytinou Tondach. Klampiarske konštrukcie strechy, žľaby a zvody sú z pozinkovaného plechu, parapetné dosky sú z hliníkového plechu. Podlahy sú kombinované a to z plávajúcej podlahy a z keramickej dlažby. Okná sú plastové s izolačným trojskom. Vstupné ako aj terasové dvere sú plastové, vnútorné interiérové dvere sú drevené rámové osadené do drevených zárubní. Vykurovanie domu je podlahové teplovodné prepojené na plynový kondenzačný kotol Buderus, ktorý je situovaný v technickej miestnosti, pričom zabezpečuje aj ohrev teplej vody v zásob. ohrievači situovaným pod ním.

IS: elektrika, voda, plyn, kanalizácia
V kúpeľni sa nachádza rohový sprchový kút, vaňa, predpríprava na dve umývadlá, vodovodné batérie, . V samostatnom WC sa nachádza splachovacia toaleta so zabudovanou nádržkou v stene, umývadlo so skrinkou, batéria. V technickej miestnosti je taktiež situovaný rohový sprchový kút , splachovacie WC so zabudovanou nádržkou v stene. V obývacej miestnosti je predpríprava na krb a kuchynskú linku.
Exteriér domu je tiež dokončený. Spevnené plochy okolo domu aj pred garážou sú hotové, vonkajšie obklady na dome tiež, zábradlie na schodoch je taktiež dokončené. Tráva je vysadená na zadnom dvore za terasou. Všetky oporné múry a ploty okolo domu sú dokončené. V cene domu nie je kuchynská linka.
Táto exkluzívna novostavba splní všetky sny o dokonalom bývaní. Obhliadky si treba dohodnúť na t.č. 0905 123 387 .
Viac fotografií nájdete na /dnreality.sk

Obec Beladice sa nachádza medzi Nitrou a Zlatými Moravcami . Dostupnosť do Nitry aj do Zlatých Moraviec je aj po diaľnici R1 .V obci sa nachádza obecný úrad, pošta, základná a materská škola, obchod, reštauračné zariadenie, lekáreň, kaštieľ, čerpacia stanica.
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0905 123 387 Helena Rakusová . Uvedená cena je vrátane kompletného

Helena Rakusová 0905 123 387 rakusova@dnreality.sk
Cena: 379 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk