LOKALITA: Nitra, Gladiolová, ulica, časť Zobor

10.03.2024
ZNÍŽENÁ CENA Exkluzívna Vila na Zobore

Ponúkame vám exkluzívnu vilu na Zobore, ktorá spája nadčasový dizajn s prvotriednym komfortom. Táto elegantná nehnuteľnosť je stvorená pre tých, ktorí hľadajú dokonalý domov so všetkým moderným vybavením.

Vila je postavená na priestranných pozemkoch, ktoré poskytujú súkromie a pohodu. Pri vstupe do domu vás uvíta štýlová hala, ktorá vedie do priestrannej obývačky spojenú prostredníctvom Foaye s kuchyňou a jedálňou, ktorá ponúka dokonalý výhľad na vkusne upravenú záhradu. Štýlová kuchyňa je vybavená najmodernejšími spotrebičmi, čím vytvára ideálne prostredie pre kulinárske umenie.

Vila disponuje nie len vkusne zariadenými spálňami a kúpeľňami, ale aj nadštandardným zariadením. Relaxačná zóna s bazénom a wellnessom poskytuje miesto na oddych a regeneráciu. Kvalitné materiály a precízne spracovanie v celej vile svedčia o úrovni tejto nehnuteľnosti.

Záhrada s terasou a elegantným vonkajším posedením pri bazéne je ideálnym miestom na rodinné stretnutia či spoločenské udalosti. Okolitá príroda a pokojná atmosféra dotvárajú zážitok z bývania v tejto prestížnej lokalite.

Táto vila nie je len domovom, ale investíciou do štýlu života. Ak hľadáte kombináciu luxusu, elegancie a nadčasového dizajnu, táto nehnuteľnosť na Zobore je pre vás tou správnou voľbou. Ostaňte verní svojim nárokom a príďte si pozrieť túto lukratívnu nehnuteľnosť, ktorá sa môže stať vaším novým domovom.

Budeme sa na Vás tešiť pri obhliadkach 🙂

Počet poschodí: 2
Počet izieb: 6
Zastavaná plocha: 250m²
Obytná plocha: 500m²
Celková rozloha: 500m²
Rozloha pozemku: 3000m²
Úžitková plocha: 500m²
Balkón: áno
Terasa: áno
Pivnica: nie
Zariadenie: zariadený
Zateplený objekt: áno
Strecha: pôvodná
Bazén: exteriérový
Krb: áno
Klimatizácia: áno
Prístupová cesta: asfaltová cesta

Cena: 1 290 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: promreal.sk
Kontakt: Emma Talapková / 0949086980
E-mail: talapkova@promreal.com

REALITY – viac ponúk