Lokalita:  Penzión Salamander sa nachádza v rekreačnej oblasti Dedinky-Mlynky / Palcmanská Maša č.293, 053 76 Mlynky , Slovensko
29.04.2024
Penzión SALAMANDER- Slovenský RAJ

Chcete nehnuteľnosť v raji? Tak jednu takúto krásnu nehnuteľnosť mám pre Vás v našom SLOVENSKOM RAJI. Penzión SALAMANDER. Ponúkam Vám rozsiahlu nehnuteľnosť dvojpodlažný penzión so suterénom s celkovou výmerou pozemku: 5544 m2. Z toho:

Penzión: 518 m2 s kapacitou 50 lôžok :
10x dvojposteľové izby s prístelkami, 1xpäťposteľová izba,2x apartmán
3xbudova: 687 m2
Šedá budova: 438 m2
Kapacita na parkovanie 20 áut.

Penzión je cez zimnú a letnú sezónu obsadený na 95% pretože sa nachádza na unikátnom mieste:
Pri vode, pri lyžiarskom vleku, pri lanovke, pri jaskyni. Kolaudácia penziónu: 1999, (od r.2018-2023 rekonštrukcia počas piatich rokov) Na prízemí sa nachádza recepcia. Po ľavej strane recepcie je reštaurácia s kapacitou 90 miest. V reštaurácii sa nachádza bar, skladové priestory , za ním kuchyňa a zamestnanecká izba. Z reštaurácie je východ na terasu, kde je posedenie pre 30 osôb. Terasa ponúka panoramatický výhľad na krásnu prírodu Slovenského raja.

V suteréne penziónu sa nachádza sauna, odpočiváreň, masérska miestnosť, oddelený apartmán pre personál. Dolná časť pod recepciou sa nachádza spoločenská miestnosť s priamym východom na ihrisko.
V spoločenskej miestnosti je kapacita na posedenie pre menšie skupiny do 40 ľudí. ubytovanie v apartmánoch Geológovia. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. Je možné, aby v apartmánoch bolo ubytovaných 16 osôb. V každom apartmáne sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa.

Mimo penziónu sú (šedá budova) :
4 oddelené apartmány, každý apartmán má svoju kúpeľňu a WC.
1x trojlôžková spálňa
1x trojlôžková spálňa
2 x dvojizbový apartmán 2+3
+ spoločenská miestnosť v ktorej je kuchynka, obývačka v rozkladacou pohovkou (šírka 140 cm)
V obývacej izbe/ spoločenskej je rozkladacia dvojpohovka.

Benefity: Stačí si už len užívať rajskú atmosféru :
– jedná sa o veľmi zaujímavý objekt, pretože v okruhu 50 km sa nenachádza žiadne wellness centrum, ani zariadenie, ktoré ponúka ubytovanie celoročne
– Lyžovanie ( 1,5km autom na lyžiarske strediská Skygugel, Sky Biele vody)
– 40m Vodné dielo na letné aktivity
– firmy môžu využiť kapacitu na konferenčnú miestnosť pre 40 ľudí s digitálnym vybavením a WIFI pripojenie v celom penzióne.
– kamerový systém po celom objekte

Cena: 1 056 667 € bez dph
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk
Viac info / foto / kontakt: realityspolu.sk

penzion-salamander.sk
booking.com
facebook.com