28.07.2023
Predaj, rodinný dom Brehy – NOVOSTAVBA

Ponúkame na predaj luxusnú novostavbu rodinného sídla v Brehoch (20 min. autom zo ZM) s pekným slnečným pozemkom, dvomi terasami v tichej lokalite pod lesom. Celková plocha domu je: 220 m2, garáž 65m2 + podobná výmera v podkroví garáže. Celková výmera pozemku je 1600m2. Možnosť dokúpiť aj vedľajší pozemok o výmere cca 9 000 m2 za cenu 20EUR/m2 s už vybudovanou a funkčnou prípojkou elektriny, vodovodu a plynu. Na pozemku sa nachádza aj pôvodná cca 100 ročná studňa.

Dom je čiastočne podpivničený (dve miestnosti) .Vedľa domu sa nachádza samostatná stavba priestrannej garáže s veľkým úložným priestorom v jej podkrovnom priestore, v garáži zaparkujete 3 autá. Dvor je krásne upravený, vydláždený zámkovou dlažbou. Pripojený na všetky IS – obecný vodovod, plyn, elektrina. Kanalizácia sa v obci pripravuje, zatiaľ je odpad odvádzaný do žumpy.

DISPOZÍCIA: 1.podlažie: priestranná obývačka s prechodom na terasu za domom, veľká kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, hosťovská izba, kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou, vstupná chodba so šatníkovou skriňou, veľká komora. 2.podlažie: Veľká spálňa s prechodom na vyvýšenú terasu, ďalšie dve izby, kúpelňa s vaňou a toaletou, dlhá chodba. Pivnica: dve väčšie miestnosti. Okná na dome sú na všetky svetové strany, čo zabezpečuje veľa svetla v priestoroch domu.

STAV NEHNUTEĽNOSTI: novostavba rodinného sídla je postavená na pôvodných kamenných základoch, časť kamenného múru zachovaná, ostatné je novostavba s 20 cm zateplením. Nová elektroinštalácia, rozvody vody, kúrenia, odpadu. Plastové okná (trojsklá) so žalúziami, laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou. Veľká kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi s dostatkom úložného aj pracovného priestoru. Krásna priestranná obývačka. Ďalšie štyri izby, komora, veľké chodby, dve veľké kúpeľne. Predáva sa so zariadením. Vedľa domu je veľká garáž pre tri autá a ďalšie miesta na parkovanie sú hneď vedľa garáže. V dome je bezpečnostný kamerový systém. Kúrenie je ústredné plynové s diaľkovým ovládaním + v kuchyni sú krbové kachle s teplovodným výmenníkom na ohrev vody v radiátoroch celého domu ako alternatívne kúrenie drevom. Posuvná elektrická brána, krásne upravený dvor s dlažbou, veľkou skalkou. Dve terasy, pekná slnečná záhrada s ovocnými stromami.

LOKALITA: okolie zabezpečuje všetky výhody pre pohodlné rodinné bývanie v tichej lokalite s možnosťou rôznych voľnočasových aktivít v okolí, ale zároveň len kúsok od diaľnice. V obci sa nachádza ZŠ, MŠ, Do centra Novej Bane sú to necelé 3km, kde je kompletná občianska vybavenosť. Mesto UNESCO Banská Štiavnica je vzdialené cca 35 minút autom. Milovníci cyklistiky, turistiky ocenia lokalitu plnú cyklotrás, turistických chodníkov a atrakcií, rybári kúsok vzdialenú rieku Hron a jeho ramená.

MESAČNÉ NÁKLADY: do 150 EUR, vrátane plynu, elektriny, vody.

VÝHODY: veľký, priestranný, krásne zrekonštruovaný dom so zariadením s možnosťou okamžitého nasťahovania vhodný aj pre väčšie rodiny s deťmi, – okamžite obýva

Cena: 399 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: haloreality.sk

REALITY – viac ponúk