LOKALITA: Martin nad Žitavou / okres Zlaté Moravce

pidané: 30.01.2024
aktualizovaná cena: 30.03.2024
>ZNÍŽENÁ CENA < NOVOSTAVBA – MARTIN NAD ŽITAVOU

Opis nehnuteľnosti

3 ROČNÁ NOVOSTAVBA – MARTIN NAD ŽITAVOU !!! POKOJNÉ MIESTO NA BÝVANIE 2KM ZLATÝCH MORAVIEC

Bezpečné miesto na bývanie pre rodiny s deťmi v peknom prostredí obklopenom prírodou.
Rodinný dom bol skolaudovaný 21.12.2020, stavebný materiál pálená tehla hr. 30cm, s vonkajšou tepelnou izoláciou hr. 15cm. Stropy sú keramické, montované, zateplené minerálnou vlnou hr. 320mm, s úložným priestorom na povale – 16m2. Podlahy – keramické MARAZZI a laminátové EGGER s vodeodolnou povrchovou úpravou. Okná a vstupné dvere – plastové (izolačné 3 sklo, farebný dekor dub + biele). Predpríprava na kamerový systém.


BONUS: 90% vybavenia a zariadenia domu ako benefit v cene nehnuteľnosti
Zastavaná plocha domu: 139m2
Úžitková plocha domu: 115,40m2
Kúrenie: teplovodné podlahové, zdroj kúrenia elektrický kondenzačný kotol Protherm + krbové kachle osadené v obývacej miestnosti
Elektrina: 230V/400
Voda: rozvody vody z verejného vodovodu, zdroj ohrevu vody – elektrický zásobník na ohrev vody
Odpad: verejná kanalizácia

Dispozícia domu:
kryté závetrie, zádverie so vstavanou skriňou, vstupná chodba so vstavanou skriňou, WC spolu s technickou miestnosťou a práčovňou, kúpeľňa (umývadlo, WC, sprchový kút KALDEWEI + SANSWISS, vaňa – značka KALDEWEI), 3 izby (z toho spálňa a pracovňa zariadené, spálňa s výstupom na terasu), zariadená obývacia miestnosť s krbom dispozične prepojená s jedálňou a kuchyňou v tvare „U“ kvalitnej slovenskej značky DALNO (dolné skrinky EGGER dub Halifax s feelwood úpravou), vybavenou zabudovanými vstavanými spotrebičmi (indukčná varná doska, digestor, umývačka riadu, zabudovaná chladnička, elektrická rúra, mikrovlnka). Súčasťou kuchyne je aj samostatná miestnosť – komora, kde sa nachádza sklad potravín a mraznička. Väčšina nábytku v dome je zladená v dekore Egger dub Halifax s feelwood úpravou, zvyšok dopĺňa dub masív. Obývacia miestnosť má výstup na zastrešenú terasu. Všetky okná sú opatrené vonkajšími elektrickými žalúziami. Výhodou je aj pochôdzna povala využiteľná na skladovanie a ukladanie vecí.

Maximálne náklady na prevádzku domu pre 2 osoby:
elektrina: 125€/1mesiac
voda: 25€/1mesiac
internet: NEVERNET (možnosť pripojenia optického káblu)

Rodinný dom stojí na peknom slnečnom pozemku o výmere 600m2, šírka pozemku je 20m. Na pozemku je osadený aj záhradný domček. Možnosť realizácie prístrešku pre auto vedľa domu.
Prístupová cesta je asfaltová s verejným osvetlením.

Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Cena: 236 000 €
Nová Cena (30.03.2024): 236 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: tkredit.sk