okres Dunajská Streda
22.10.2023
Zrekonštruovaný zariadený dom s bazénom v Rohovciach

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj zariadený 5 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s bazénom a klimatizáciou v obci Rohovce.Tento dom odporúčam klientom, ktorí hľadajú dom z klasických materiálov ako sú tehla a drevo, ocenia súkromie a ticho a predovšetkým žiadne ďalšie investície.

Úžitková výmera domu je 125m2Výmera pozemku 555 m2Vek stavby: tehlový dom zo 60 rokov po kompletnej rekonštrukciiMesačné náklady vrátane energií 150 eur/1 osoba.Cena domu je vrátane provízie RK.Dom sa predáva zariadený a vybavený spotrebičmi ( práčka, sušička, umývačka riadu, plynový sporák s el.rúrou, chladnička s mrazničkou ).V kuchyni je nová kuchynská linka.Na oknách a vstupných dverách sú nové sieťky proti hmyzu.

Komfort bývania dopĺňa zapustený bazén 3,5m x 7,5m, hĺbka 1,2m s novým filtrom a príslušenstvom.Nová drevená pergola, Vám poskytne dostatok miesta na posedenie, relax, prípadne rodinný obed.Na pozemku je drevený prístrešok, ktorý slúži ako garáž, sklad.Okolie domu je upravené zámkovou dlažbou, trávnikom s vysadenými drevinami – hruška, broskyňa.Dom je napojený na všetky inžinierske siete:- Verejná kanalizácia- Verejný vodovod- Plynovod- Optický internet- Inštalovaný bleskozvod. Naviac má vlastnú studňu s čerpadlom, napojenú na automatickú závlahu.

Pozemok je oplotený novým ( r.2022 ) betónovým plotom s elektrickou bránou a elektrickým vrátnikom.Vykurovanie domu je plynovým kotlom so zásobníkom vody a riadiatormi. Kúrenie je možné regulovať elek.termostatom v dome.Naviac je možné vykurovať aj krbom, ktorý sa nachádza v obývačke.Na poschodí sa nachádza 2.kúpeľňa a inštalovaná klimatizácia.Táto nehnuteľnosť sa predáva zo zdravotných dôvodov pani majiteľky.

Popis nehnuteľnosti:Pôvodný dom bol postavený v 60 rokoch, v roku 2001 bol prestavaný na súčasný stav a od roku 2006 bol postupne kompletne zrekonštruovaný spolu so zobytnením pokrovia.Dom má novú strechu ( keramická škridla Tondach ), je zateplený, s novou fasádou. Strop je zateplený 0,35m sklenou vatou, na dome sú vymenené okná ( 3 komorové, plastové ) so sieťkami, nové drevené interiérové dvere a zárubne, vstupné bezpečnostné dvere.Podlahy sú pokryté dlažbou a plávajúcou podlahou.

Popis obce:Obec Rohovce má kompletnú občiansku vybavenosť – základná škola, materská škola, lekáreň, obchod, lekár. Spojenie obce zabezpečuje autobusová doprava.Naviac sa v obci nachádza kaštieľ a chránený areál Park v Rohovciach, moderný senior park, menšie jazero, ranč s koňmi. V susednej obci Báč je golfové ihrisko. Vedľa v obci Kyselica je kompa k Šulianskému jazeru.Toto všetko robí z obce vysoko žiadanú lokalitu na bývanie aj relax.

Cena: 230 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Viac info / foto: remax-slovakia.sk
Lucia Englartová
tel: +421915144361
E-mail: lucia.englartova@re-max.sk

REALITY – viac ponúk