Lokalita: dolina Laskomer – Banská Bystrici.
26.04.2024
CHATA na predaj – Banská Bystrica

Ponúkam na predaj romantickú chatu v doline Laskomer – Banskej Bystrici. Chata sa nachádza 20 minút chôdze od fontány na námestí SNP. Dostupnosť do mesta autom je taktiež len pár minút.

Podlahová plocha chaty: cca 85m2
Materiál: betón, tehla
Záhrada: 394m2

Chata je postavená priamo v prírode. Situovaná je v kopci s výhľadom na celú dolinu. Južná orientácia poskytuje dostatok slnečného svetla ako v lete, tak aj v zime. Stavba bola čiastočne zrekonštruovaná a jej stav môže okamžite slúžiť budúcim vlastníkom k priamej rekreácii.

Chata pozostáva z 3 podlaží:
Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza kuchyňa s novou kuchynskou linkou, rohovou lavicou, tehlovou pieckou a indukčnou varnou doskou. Vo vedľajšej miestnosti je rohová vaňa a hybridný bojler (elektrika, drevo, solar), ktorý dokáže aj vďaka liatinovým radiátorom a centrálnemu vykurovaniu rýchlo vyhriať celú budovu. Bez čerpadla, len na princípe fyziky.

Schodami sa dostávame do spojovacej chodby na 2. nadzemnom podlaží. Menšia kúpeľna ukrýva stopercentne využitý priestor s umývadlom, toaletou, práčkou, odkladacou plochou z orechového dreva a poličkami za “zrkadlovým oknom”. Na podlaží sa ďalej nachádza veľká obytná miestnosť s otvoreným krbom, skriňou a manželskou posteľou. V podkroví je priestor pre ďalšiu izbu alebo môže slúžiť ako skladovací priestor.

‌Cena: 100 000,-€
Viac info / foto / kontakt: bazos.sk