Prosím všetkých dobrých ľudí o pomoc,,,

zdroj: 22. máj 2024 | facebook.com | Quadraton club | David Kukla

Quadraton Club, Zlaté Moravce / David Kukla:

Nášmu clubu ukradli dj techniku
Pioneer cdj 2000 nexus 2ks
Pioneer cdj 900 nexus 1ks
Aktívny reprak FENDER 2ks
Nafukovaci hrad
Prosíme o zdieľanie

👏👏👏Prosím všetkých dobrých cigánov aj gadžov o zdieľanie tejto ženy, ktorá aj napriek podpísaniu záväznej zmluvy bezočivo odcuzila môj majetok v hodnote 6000

Osoba je nahlasena na kriminalke. Podniká v oblasti prenajimania rôznych atrakcií pre deti .

Zastrešovali sme jej jednu zábavu pre deti v Kolárove na ktorú sme priniesli DJ techniku, zvukový aparát a nafukovaci hrad ktorý mala na druhy deň vrátiť . Od vtedy sa k tomu nevieme dopátrať.

Pán na fotke je DJ ktorý na tom hral a s ktorým sme celý čas o tom telefonicky komunikovali na druhy deň si nás blokol no podarilo sa nám ho vypátrať a tvrdí že túto osobu nepozna dobre a ze nemá na ňu kontakt a ze on s tým nič nemal spoločne 🙂 Jeho posledná sms ktorú nám poslal pred tým ako si nás všetkých blokol.

dnes 07:46 Ok dobrý deň do 10:00 som tam
dnes 09:18 Sme na ceste prši je tam dala strecha aby to nezmoklo ? Dakujem
Od vtedy prešli 3 dní a nič 🤔

Tvrdí že techniku ma pani na fotkách až ju poznáte alebo viete kto to je a kde sa nachádza kontaktujte ma prosím but tu na internete alebo na cisle 0908887159 dám dobru zľavu na stany cigánovi ktorý mi pomôže sa k veciam dopátrať !!! Bohužiaľ naš Quadraton club prišiel o najdôležitejšiu súčiastku na tvorenie hudobnej radosti v clube a to je DJ technika:
Pioneer cdj 2000 nexus 2ks
Pioneer cdj 900 nexus 1ks
Aktívy reprak FENDER 2ks

A akoby toho nebolo dosť nechali si aj náš krásny nafukovaci hrad ktorým sa snažíme prinášať deťom radosť pretože nás to baví.

Verím že týchto ľudí potrestá nie zákon ale karma !
Ďakujem za zdieľanie
! SPOLU SME TIM !
! SPOLU PROTI ZLU !