LOKALITA: Nitra – Kynek

12.03.2024
RODINNÝ DOM V NOVEJ ŠTVRTI NITRY – 2x garáž, zariadenie v C

B10 Vám ponúka na predaj krásny a svetlý Rodinný dom v novej štvrti rodinných domov Nitra – Kynek. Dom disponuje krásnou obývačkou prepojenou s kuchyňou a 4 spálňami, vrátane hlavnej spálne s veľkým walk-in šatníkom. K dispozícii je aj dvojgaráž a terasa s rozlohou 48m2.

DOM A JEHO BENEFITY
V dome sa nachádzajú 2 kúpeľne, 2 toalety, 2 sprchovacie kúty a moderná voľne stojaca vaňa. V ZIME určite spríjemní zážitok z bývania krásny rohový krb a v LETE klimatizácia v obývačke.
Videovrátnik a kamerový systém sú tiež neodmysliteľnou súčasťou domu.
Dom je vybavený plynovým kondenzačným kotlom so zásobníkom 120l napojeným na teplovodne podlahové vykurovanie.
Zariadenie domu je v cene.

INTERIÉR domu je luxusne vybavený a rozumne rozdelený na dennú a nočnú časť:
Dennú časť nehnuteľnosti tvorí moderná kuchyňa na mieru s ostrovom, barovým sedením a špajzou, prepojená s veľkou jedálňou so vstupom na terasu a obývačkou. Nadčasové svietidlá dopĺňajú atmosféru domu. Vo vstupnej hale sa nachádza kúpeľňa so sprchovým kútom / WC a vstup do garáže priamo z domu „suchou nohou“.
V nočnej časti domu sú okrem spálni so šatníkom ďalšie 3 izby, ktoré viete využiť ako detská izba, hosťovská alebo pracovňa podľa potreby. Veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvoj umývadlom bude určite dostatočná aj pre väčšiu rodinu. Súčasťou domu je tiež technická miestnosť, kde je umiestnený kotol a práčka, s dostatočným odkladacím priestorom. Miestnosti prepája priestranná chodba s dizajnovými tapetami a bodovým orientačným osvetlením. Na chodbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa s množstvom úložného priestoru.

Celková obytná plocha domu je 234,3 m2 a úžitková plocha predstavuje 294m2.

EXTERIÉR
Okolo celého domu sú spravené chodníky, kobercový trávnik s automatickou závlahou a výsadba okrasných drevín dotvárajú celkový príjemný dojem zo záhrady. Dom je situovaný v TOP lokalite, ako predposledný dom na súkromnej slepej ulici s rozlohou pozemku 735 m2 pod lesom. NADŠTANDARDNÉ parkovanie v dvojgaráži s automatickou bránou + ďalšie 2 parkovacie státia na pozemku vybudované zo zámkovej dlažby. Okná a celý dom sú vybavené elektrickými exteriérovými žalúziami. Pozemok je kompletne oplotený, z prednej strany plným plotom s bránou na diaľkové ovládanie.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949833900

Cena: 450 000 €
Viac info / foto: bazos.sk
Kontakt: Michal Lysý – B10 Slovensko, a. s. / 0949833900

REALITY – viac ponúk