17.08.2023
KRÁSNY 4 izbový RD za SKVELÚ CENU v obci Veľký Lapáš

Broker Consulting ponúka na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 4 izbový bungalov. Rodinný dom sa nachádza v obci Veľký Lapáš vzdialenej od mesta Nitra 10 minút. Zastavaná plocha je 113,5 m² z čoho terasa tvorí 18 m². Dom sa nachádza na pozemku ideálnej veľkosti 5 árov.

Dom ponúka množstvo výhod a benefitov.
Jednou z najväčších výhod je jeho dispozícia. Obývacia miestnosť je presvetlená cez veľké francúzske okná, ktoré vedú na prekrytú terasu, z ktorej si vo večerných hodinách môžete užívať západ slnka. Veľkou výhodou je napojenie domu na obecnú kanalizáciu. Nových majiteľov určite poteší veľmi pekne upravený exteriér domu vrátane striešky pre auto, či záhradného domčeka. Dom sa predáva komplet zariadený, takže si stačí priniesť zubnú kefku a môžete bývať.

Technické parametre

Dom bol postavený z tehly Porotherm a zateplený 15 cm izoláciou, ktorá zabezpečuje úsporu nákladov a tiež dostatočne drží vnútornú teplotu. Dom bol kolaudovaný v roku 2017. V dome je elektrický kotol a vykurovanie izieb je zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením s termostatom v každej miestnosti. K dispozícii je tiež predpríprava na krb. V dome je taktiež nainštalovaná domáca úpravovňa (zmäkčovač) vody. K dispozícii je tiež klimatizácia zn. Viessmann.

Lokalita
Obec Veľký Lapáš sa nachádza len 7 km od mesta Nitra, ktoré ponúka pestrú občiansku vybavenosť. V obci Veľký Lapáš nájdete škôlku, školu, potraviny, poštu aj reštaurácie. V blízkosti je mnoho možností na Turistiku ako aj kultúrne vyžitie. Dom sa nachádza na tichej ulici v príjemnom prostredí. Dom je vhodný na okamžité nasťahovanie a bývanie.

Názor makléra

Ponuka bývania v tomto dome je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktický a priestranný rodinný dom. Rodinný dom ponúka množstvo výhod a benefitov a určite splní aj tie náročnejšie požiadavky nových majiteľov.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Cena: 235 900 €
Viac info / foto: bazos.sk